top of page

Політика конфіденційності

 

З метою продажу та доставки товару Користувачам/Покупцям інтернет-магазину AtelierVNTG просить Користувачів/Покупців надати свої персональні дані, які необхідні для здійснення зв’язку з Вами, доставкою замовленого Вам товару, ідентифікації особи Користувачів/Покупців при здійсненні оплати за товар.

 

Коли Користувач інтернет-магазину AtelierVNTG здійснює покупку, він стає Покупцем та автоматично дає згоду на обробку та використання його даних. 

 

Ми не передаємо дані та контакти наших Користувачів/Покупців третім особам.

 

Користувач/Покупець може в будь який момент змінити, оновити, доповнити чи видалити надану ним персональну інформацію.

 

Загальні положення

 

Цей Договір є публічним та регулює відносини між сторонами AtelierVNTG (далі інтернет-магазин AtelierVNTG) та Користувачем/Покупцем.

 

1.1 Ця політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки та використання персональних даних Користувачів/Покупців.

 

1.2 Оскільки ця Угода є публічною офертою, то, отримуючи доступ до матеріалів сайту, Користувач/Покупець вважається учасником цієї Угоди.

 

1.3 Адміністрація інтернет-магазину AtelierVNTG  має право в будь який час за одностороннім порядком змінювати умови цієї Угоди.

 

1.4 Користувач/Покупець погоджується з цією публічною офертою під час оформлення Замовлення в інтернет-магазині AtelierVNTG.

 

1.5 Під час реєстрації в інтернет-магазині AtelierVNTG Користувач/Покупець зобов'язується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані для виконання Адміністрацією інтернет-магазину AtelierVNTG своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем і доставки йому Товару.

 

1.6 Інтернет-магазин AtelierVNTG не несе відповідальності перед Користувачем/Покупцем в разі недбалого ставлення самим Користувачем/Покупцем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних і інших даних Користувача. Інтернет-магазин AtelierVNTG не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

 

Персональні дані

 

2.1 Інтернет-магазин AtelierVNTG збирає дані Користувачів/Покупців для аналітики, статистики  та здійснення замовлень, а саме: прізвище та ім’я, номер телефону, адреса проживання чи адреса доставки товару, адреса електронної пошти, локація, регіон, місто, країна.

 

Оформлення замовлень

 

3.1  Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин AtelierVNTG має право передавати персональні дані кур'єрським службам, виключно з метою виконання замовлення Користувача/Покупця, оформленого на сайті інтернет-магазину AtelierVNTG.

 

3.2 Інтернет-магазин AtelierVNTG приймає необхідні технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача/Покупця від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

 

Інше

 

4.1 Порушення умов політики конфіденційності вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди передаються на розгляд до суду.

 

4.2 До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем/Покупцем і Адміністрацією інтернет-магазину AtelierVNTG застосовується чинне законодавство України.

 

4.3 З усіма іншими питаннями та пропозиціями Ви можете зв'язатися з нами за електронною адресою shop@ateliervntg.com

bottom of page